Kobiety Katolickie Kobietom

Ogólnopolska Konferencja i spotkanie Magnificat

Konferencja Spotkanie

Kobiety Katolickie Kobietom

Ogólnopolska Konferencja

Jeżeli jesteś zainteresowana:

 • zainicjowaniem posługi dla kobiet
 • poznaniem zasad działania posługi Magnificat
 • otwarciem oddziału Magnificatu w swojej diecezji
 • dołączeniem do społeczności Kobiet Katolickich Magnificat

ta konferencja jest dla ciebie!

9 grudnia 2017

miesjce: Hotel Victoria
ul. Narutowicza 58, Lublin
koszt: 75 zł. + obiad 20 zł

Jednym z punktów programu będzie panel dyskusyjny, którego uczestnikami będą:

- Sylwia Wilk - wspaniała mama oraz żona swojego męża - Witka. Jest kobietą pełną charyzmy i radości. Wraz z mężem prowadzi rekolekcje w całej Polsce, a także w USA, Irlandii, w Niemczech, na Ukrainie i w Chinach.

- Anna Weigl - szczęśliwa żona i mama wspaniałej szóstki dzieci. Razem z mężem założyli dla swoich dzieci szkołę podstawową, przedszkole, gimnazjum Samuel, potem Centrum Edukacyjne Daniel, a ostatnio żłobek. Jest jednym z liderów uwielbienia we wspólnocie Chefsiba oraz liderem małej grupki.

- Magdalena Buczek - założycielka Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci, które obecnie działają w 30 krajach i należy do nich 137 tysięcy dzieci. Jest spikerką Radia Maryja i TV Trwam.

- dr Anna Saj - Koordynator Polskojęzycznej Międzynarodowej Grupy Posługi Magnificat. Wspaniała żona, mama 6 dzieci oraz babcia 4 wnucząt. Jest doktorem nauk teologicznych w zakresie teologii ekumenicznej, namaszczonym mówcą i nauczycielem. Wraz z mężem stoi na czele polskiej bazy misyjnej Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE, znanej także jako Armia Dzieci.

Spotkanie Magnificat

Gość spotkania: Sylwia Wilk

Image

Image

Image

Image

Nasz Gość - Sylwia Wilk

Sylwia Wilk jest wspaniałą mamą oraz żoną swojego męża - Witka. Jest kobietą pełną charyzmy i radości, co charakteryzuje ją także podczas posługi ewangelizacyjnej. Wraz z mężem prowadzi rekolekcje w całej Polsce, a także w USA, Irlandii, w Niemczech, na Ukrainie i w Chinach.

Jest świadkiem Boga, który żyje i działa. Konferencje z ich udziałem, gromadzą ogromne rzesze ludzi spragnionych Dobrej Nowiny. Podczas tych spotkań Bóg uzdrawia z chorób, leczy rany, dokonują się nawrócenia.

Ponad to jest utalentowanym liderem, bardzo ciepłą i przyjazną osobą. Jej przygoda życia - poznanie Boga i swojego męża, rozpoczęły się od ... jazzu. Jest fanką muzyki, szczególnie chrześcijańskiej, którą współtworzy wraz z mężem. Wspiera go bardzo mocno w działaniach ewangelizacyjnych. Jest wielkim świadectwem silnej, dobrej kobiety, ufającej we wszystkim Bogu.

Data i miejsce

 • Lublin, 9 grudnia 2017
 • godz. 17:00 - 20:00
 • Hotel Victoria, ul. Narutowicza 58

Plan spotkania

 • uroczysta kolacja
 • uwielbienie Boga
 • świadectwo naszego gościa
 • modlitwa wstawiennicza

Koszt spotkania

koszt: 50 zł/os.

Koszty organizacyjne spotkania pokrywane są ze sprzedaży biletów (wynajem sali, koszt posiłku, dekoracji, ulotek, plakatów itp.).