Magnificat - Spotkanie Kobiet Katolickich

Legnica, 16 lutego 2018

Spotkanie Magnificat

Gość spotkania: Maria Vadia

Image

Image

Image

Image

Nasz Gość - Maria Vadia

Urodzona w Hawanie, na Kubie, Maria Vadia miała 10 lat, gdy razem z rodziną uciekła do Miami, aby uwolnić się od reżimu komunistycznego w jej ojczystym kraju. Uczęszczała do szkół katolickich, lecz była tzw. niedzielną katoliczką, nie mającą osobistej relacji z Jezusem Chrystusem. Po wyjściu za mąż za bogatego mężczyznę, jej życie zdominował materializm, jednak pośród tego wszystkiego, co oferował jej świat, czuła że czegoś jej brakuje. Maria została ochrzczona w Duchu Świętym w 1987 roku i oddała swoje życie Jezusowi Chrystusowi i głoszeniu Ewangelii. Pomimo ogromnych przeciwności losu, Pan zawsze był z nią jak Potężny Wojownik (Jeremiasza 20:11)

Działając w Katolickiej Odnowie Charyzmatycznej w Archidiecezji Miami, Maria naucza na licznych konferencjach i podróżuje po całym świecie, m.in. po Ameryce, Karaibach, Malcie, Ghanie, Ugandzie, Tanzanii, Zimbabwe, Indonezji, Nowej Zelandii, Kanadzie, Indiach, Polsce i Włoszech, niosąc różnym nacjom orędzie wiary, zbawienia i uzdrowienia. Jest założycielką oddziału Magnificat w Miami, "Jezus jest Panem" - posługi dla kobiet katolickich, jest również związana z Domem Chwały w Miami, będącym bezpiecznym schronieniem dla ofiar handlu ludźmi. Prowadzona przez Ducha Świętego, fundacja Marii pomaga Pigmejom w budowie nowych domów w Kabale w Ugandzie.

Jako założycielka fundacji Chwała Boża, Maria wypełnia zobowiązanie, aby Jezus był znany wszystkim narodom poprzez głoszenie Ewangelii w mocy Ducha Świętego. Jej pragnieniem jest, aby ujrzeć Kościół Katolicki przywrócony do piękna Oblubienicy Chrystusa ze znakami i cudami. Maria i jej zespół, pomaga wiernym Pana wchodzić w głębsze uwielbienie i doświadczać chwały Bożej. Razem z księdzem Tomem di Lorenzo finansuje Szkołę Ducha Świętego i konferencję Dni Chwały w Bostonie.

Maria jest autorką ośmiu książek: Twój Język Ma Moc, Jak Trwać w Duchu Świętym, Strzała w Jego Ręku, Uzdrowienie jest dla Ciebie, Uwolnij Swoje Źródła, Zwycięstwo w Bramie Oczu, Nigdy Więcej Sierot i Jezus Potężny Wojownik. Jest mamą czwórki dorosłych dzieci: Rickiego, Victora, Eddiego i Rosario oraz babcią dziewięciorga wnucząt: Victorii, Alejandry, Eduarda, Micaeli, Guillermo, Andrei, Lulu (Luisy Marii), Mariany i Rosario.

Data i miejsce

 • Legnica, 16 lutego 2018
 • godz. 17:00 - 20:00
 • Sala w podziemiach
  parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski
  Legnica, plac kard. Wyszyńskiego

Plan spotkania

 • uroczysta kolacja
 • uwielbienie Boga
 • świadectwo naszego gościa
 • modlitwa wstawiennicza

Koszt spotkania

koszt: 50 zł/os.

Koszty organizacyjne spotkania pokrywane są ze sprzedaży biletów (wynajem sali, koszt posiłku, dekoracji, ulotek, plakatów itp.).