Magnificat - Spotkanie Kobiet Katolickich

Legnica, 27 maja 2019

Spotkanie Magnificat

Gość specjalny
DR CAROL RAZZA

Image

Image

Image

Image

Czego się spodziewać?

Niesamowity czas spotkania z kobietami, podczas którego tak jak Maryja będziemy zbliżać się do Jezusa! Wspólny czas posiłku, rozmów, świadectwa i uwielbienia pozwoli nam jeszcze głębiej wejść w spotkanie z Bogiem. Czekamy na was, to będzie wspaniały wieczór!

Gość: dr Carol Razza

Przez ponad trzydzieści lat pracowała jako licencjonowany terapeuta, prowadząc placówkę poradnictwa rodzinnego w Wellington na Florydzie w USA. Napisała doktorat na temat: badania dzieci i młodzieży oraz pracę magisterską z psychologii terapeutycznej na Uniwersytecie Nova. Prowadziła warsztaty i seminaria związane z tematyką udanego rodzicielstwa.

Obecnie pracuje jako wykładowca w Palm Beach Community College oraz w katolickim seminarium św. Wincentego a Paulo. Carol jest autorką publikacji GRY RODZINNE wydanej w 1994 roku przez Eric Education Resources oraz współautorką książki FILTR PRZECIWSŁONECZNY opublikowanej w 2001 roku przez Clear Light Communications. Jest zaangażowana w Posługę Kobiet Katolickich Magnificat. Naucza i posługuje podczas wielu konferencji charyzmatycznych na całym świecie.

Jej największym błogosławieństwem jest ponad czterdziestoletni związek małżeński z Paulem oraz jej wspaniali synowie, synowe i wnuki. Podczas wieloletniej posługi Bóg uwalniał przez nią wiele uzdrowień, znaków i cudów, oraz mądrość, która służy kształceniu przyszłych księży.

Data i miejsce

  • Legnica, 27 maja 2019
  • godz. 17:00 - 20:00
  • Sala w podziemiach Parafii pw. MB Królowej Polski,
    pl. Kardynała Wyszyńskiego, Legnica

Plan spotkania

  • uroczyste śniadanie
  • uwielbienie Boga
  • świadectwo naszego gościa
  • modlitwa wstawiennicza

Koszt spotkania

koszt: 55 zł/os.

Koszty organizacyjne spotkania pokrywane są ze sprzedaży biletów (wynajem sali, koszt posiłku, dekoracji, ulotek, plakatów itp.).